סדנת צילום בצפון איטליה         30 בספטמבר – 06 באוקטובר 2013

    למחירים ופרטים לחץ פה        הורדת טופס הרשמה לחץ פה  

                      Tamir sher-Italy     

 סדנת צילום ייחודית שתתקיים  בצפון איטליה. 

                                           

   חבל הארץ ונטו (Veneto) בצפון איטליה מגוון באופי הנופים שהוא מציע: הדקדנס הנצחי של ונציה חופי הים המקיפים אותה, השפלה הפאדנית שלאורכה נמצאות הערים ורונה ויצ'נזה ופאדובה העמוסות באוצרות אומנות ואדריכלות למן התקופה הרומית ועד לרנסס המאוחר.

אגם גארדה, הגדול באגמי איטליה והדולומיטים הקטנים – שרשרת הרים מרשימה הנמצאת בליבו של חבל הארץ והינה שכוחת אל במקצת היות ומרבית המבקרים נוהרים אל מוקדי התירות הידועים יותר.

חשוב לא פחות, ונטו הוא ערש התעשיה האיטלקית – מקורו של המונח –Made In Italy  - אשר הינו סמל עולמי לאיכות. מכאן מגיעים הבגדים, הרהיטים, אביזרי האופנה, והתכשיטים היפים בעולם.

חבל ונטו הוא גם מקורם של יינות משובחים. הידועים שבהם, האמרונה Amarone וה- ואלפוליצ'לה Valpolocella מהווים רק חלק קטן ממגוון עצום של סוגי יין שונים המאפיינים את האזור. היינות מלווים ארוחות נהדרות. מסורת הבישול הצפון מזרחית היא מגוונת ביותר כמתבקש מן הגאוגרפיה, היא מאופיינת בטעמים מעודנים, מפליאה לצלות נתחי בשר כמו גם דגים ופירות ים ומציעה מנות פסטה כבירות תודות לשימוש בחומרי גלם שאין להם אח ורע בעולם. במהלך הטיול נתמקד במטבחים אשר אינם מצויים על צירי התיירות הראשיים.

את הסדנה ינחה תמיר שר, אמן, צלם ומרצה לצילום. הסדנה מתאימה לצלמים וכל אוהבי הצילום.

הסדנה תתקיים במלון כפרי ליד העיר ויצ'נזה הנמצאת בין ורונה לונציה ומשם נצא מידי יום לסיורי צילום באזורים שונים. עם דגשים על צילום טכניים ותוכניים של המקומות בהם נבקר.

הסדנה תעניק הזדמנות הזדמנות להתבונן בנופים הטבעיים, האנושיים והתרבותיים. ובעזרת המצלמה לשכלל את המבט הפרקטיקה והשפה הצילומית.

בערבים נערוך פגישות מסכמות של יום הטיול והכנה לנושא הטיול של יום המחרת.נכלול ניתוח העבודות וטיפים להמשך ימי הצילום.

בסדנה מוזמנים להשתתף צלמים ברמות ידע שונות. הסדנה תאפשר לכל משתתף עזרה והדרכה אישית בהתאם לרמתו תוך התחשבות בכל המשתתפים.

הצטרפו אלינו בפייסבוק לעידכונים  

 יום 1 30.09 : ת"א – מילאנו - סירמיונה

נמריא בשעות הבוקר משדה התעופה בן גוריון וננחת במילאנו. אחרי נחיתה נצא לעבר העיירה הקטנה והציורית סירמיונה. נסייר ונצלם בסמטאותיה הציוריות, נהנה מהמבצר המרשים בכניסה אליה ונשוטט במרכזה ההיסטורי. העברה למלון באזור ויצ'נזה.

יום 2 01.10 : הרי הדולומיטים : עמק גארדנה – אורטיזיי - מעבר סלה

הבוקר נצא צפונה להרי הדולומיטים. נתחיל בעמק גארדנה ובעיירה הציורית אורטיזיי. זמן פנוי ליהנות מסמטאותיה היפיפיות, ומהאווירה הרגועה השורה בעמק, ולצילום. נמשיך בדרכנו למעבר סלה, תצפית בלתי נשכחת מגג העולם וגלישה לעבר העיירה קנאזיי. נמשיך בדרכים פתלתלות נחלוף על פני מעברי הרים, פסגות ועמקים מדהימים בדרכנו חזרה למלון.   

יום 3 02.10 : ונציה – עיר התעלות יום המוקדש לעיר התעלות ונציה. נתחיל בסיור הכרות רגלי בגטו הישן ובגטו החדש, נלמד את סודו של גשר ריאלטו ונקנח בכיכר היונים המפורסמת הלא היא פיאצה סן מרקו. נלמד על שלל הארמונות המקיפים אותה ונצפה בגשר האנחות הידוע לשמצה. אחר הצהריים המעוניינים, יוכלו להצטרף (בתשלום נוסף) לשייט לאי התחרה בוראנו בו נתרשם מהבתים הצבעוניים – על פי חוק מקומי ובנשות המקום רוקמות התחרה. בערב חזרה למלוננו

יום 4 03.10 : ויצ'נזה – בורגטו

בשעות הבוקר נשים פעמינו לסיור בעיר היפה ויצ'נזה. נסייר בפיאצה סיניוריה המרשימה המוקפת בנייני ציבור מרשימים של המתכנן גאון העיר - פאלאדיו. בהמשך נסייר במרכז העיר להתרשמות נוספת מבנייני הציבור המרשימים שלה. נמשיך לאורך נהר המינצ'ו לכפר הציורי בורגטו, אשר שמו אפילו אינו מופיע במפות. נראה את גלגלי טחנות הקמח הסובבים בכוח המים, נשוטט באווירה כפרית שקטה לאורך הנהר בין הבתים הבודדים ולא נשכח את מנעולי האוהבים

יום 5 04.10 : טרנטו - בסאנו דל גראפה


הבוקר נצא לעיר היפה טרנטו – בירת חבל טרנטינו. נבקר במרכזה העתיק המתאפיין בארמונות מצויירים, נתרשם ממבני הציבור המיוחדים שבה, ונלמד את סיפורו של סימון הקטן. נמשיך דרך אזור הכרמים לבסאנו דל גראפה מולדת הגראפה הנקראת על שם העיר. נערוך סיור בעיר ונראה את גשר העץ העתיק, ונצפה על נהר הברנטה. בתום היום נחזור למלוננו.
 

 יום 6 05.10 : אגם גארדה : מפלי ורונה – מלצ'סינה 

יום המוקדש לאגם גארדה. נצא צפונה לקצה הצפוני של האגם לביקור במפלי ורונה השוצפים, נמשיך לעיירה מלצ'סינה היושבת על שפת האגם, נסייר רגלית לאורך הטיילת ובסמטאות היפות.  המעוניינים יוכלו (בתשלום נוסף) להעפיל עם רכבל לגובה 1780 מטר לתצפית מדהימה על כל אגם גרדה. חזרה למלוננו.

יום 7 06.10 : ורונה – מילאנו – ת"א

הבוקר נצא לבירת האוהבים השייקספירית - ורונה. נצפה בארנה הרומית המפורסמת המארחת קונצרטים ואופרות מכל העולם, נשוטט ונצלם בסמטאותיה הציוריות בדרכנו לביתה של יוליה ונצפה במרפסתה ובפולחן הגרפיטי ופתקי האוהבים המקומי. זמן חופשי ליהנות משלל בתי הקפה, והחנויות האלגנטיות שבעיר. בתום הביקור נמשיך לשדה התעופה של מילאנו לטיסה ארצה.

  

פירוט לוח הפעילות הוא לצורך הדגמה בלבד ועשוי להשתנות בהתאם לתנאי מזג האוויר, או תנאים אחרים.

 

ציוד מומלץ : היות וסדנה נערכת בסוף הסתיו צפוי מזג אוויר קריר עד קר בערבים ובבקרים עם התחממות במהלך היום, על כן מומלץ להצטייד בלבוש "שכבתי" באופן שיוכל להתאים לשינוי מזג אוויר, כמו כן כדי להביא מעיל חם ואטום  לגשם ונעלי הליכה נוחות.

לגבי ציוד צילום-בהמשך....

 

            הפרטים הקטנים

                    על מנת לאפשר לכל משתתף חווית טיול עצמאית ככל האפשר וחופש יצירתי, הסדנה ערוכה במתכונת של טיול מאורגן.

עלות הסדנא-      1499 יורו

תוספת  249 יורו לסינגל

 

במחיר הסדנה כלול:   

×          טיסות אל על למילאנו וחזרה, מיסי נמל ובטחון.

×          6 לילות בבית מלון בדרגת   4כוכבים על בסיס ארוחת בוקר Buffet.

×           6 ארוחות ערב

×          אוטובוס תיירים ממוזג ונוח, צמוד למסלול הטיול.

×          מדריך מצוות סולו איטליה- המומחים לארץ המגף.

×          כניסות וביקורים כמתואר בתכנית.

×          תשר לנותני שירותים בחו"ל. (למעט מדריך הקבוצה)

 

המחיר אינו כולל

×          עליה ברכבל לפסגת המונטה באלדו – 15 יורו לאדם

×          שייט לאי התחרה בוראנו – 20 יורו לאדם

×          התייקרויות דלק לאחר תאריך 01.06.13

×          כל מה שאינו תחת הסעיף "המחיר כולל".

 

 הורדת טופס הרשמה לחץ פה

 

תמיר שר-info@tamirsher.com

עינת-    info.zw@gmail.com

לפרטים:תמיר שר  8996149 050 

Google+

תמיר -  info@tamirsher.com

עינת - info.zw@gmail.com

                                                                       טיול צילום בחו"ל צילום באיטליה-צפון איטליה-אגם גראדה-צילום בוונציה -ורונה 2013